Anasayfa Hazır Mezar AnkaraMezar Ne Zaman Yaptırılır?

Mezar Ne Zaman Yaptırılır?

Ankara ve çevresine hizmet verdiğimiz ankara hazır mezar işlemi için en çok sorulan sorulardan bir tanesi, defnedilen mezar üzerine mezarın ne zaman yaptırılmasının iyi olacağı sorusudur.

Defnedilen mezar eğer hazır kabir ise yani betondan yapılmış kapaklı bir kabir ise bunun üzerine mezarı hemen yaptırabilirsiniz, hiçbir sorun olmayacaktır.

Fakat defnedilen kabir toprak ise bu mezarın üzerinden en az 1 yıl geçmesi yapılan işin sağlamlığı için gereklidir.Çünki mezar kar,yağmur gibi etkenlerden dolayı zamanla oturma yapar, eğer hemen mezartaşı yapılırsa bu kayma ile birlikte mezarda çökme ve kayma meydana gelir.

Biz yaptığımız mezarlar için bu gibi sorunlara garanti veriyoruz çünki yeni mezarları yapmıyoruz sebebini müşterilerimize anlatıyoruz. başkası tarafından yapılmış Kayan yada çöken mezarı düzeltebiliriz fakat buda ekstra bir maliyet demektir.

Kalitenin ve sağlamlığın adresi ankarahazirmezar.org yani mezarcı ismail’i tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Referansımız yaptığımız işlerimizdir.

Bize ulaşmak isterseniz:

İsmail KARAMAN: 0535 498 08 11

Ümit KARAMAN: 0538 040 11 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp